Network Sistemi Müşterilerimiz / Our Network System Customers

Değerli Müşterilerimiz,

Intergaz olarak yaşam alanınız ve sağlığınız bizim için önemlidir.

Network sistemi kurulu olan sitenizde faturalandırma, düzenli olarak gaz sayaçların denetlenmesi ile yapılmaktadır.

Fakat gaz sayaçlarınız yaşam alanlarınızın içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden her zaman sizi evde bulamıyor ve bazı müşterilerimizin sayaç bilgilerini temin edemiyoruz. Bu durum geç faturalandırmalara ve sürpriz yüksek tutarlarla karşılaşmanıza sebep olabilmektedir. Böyle bir durumla yüzleşmenizi istemiyoruz.

Aynı zamanda içinde olduğumuz pandemi sürecinde sizin sağlığınızı da düşünüyor ve evinizde güvende kalma isteğinize saygı duyuyoruz.

Bu yüzden düzgün faturalandırma yapabilmemiz için aşağıda belirtmiş olduğumuz kanallar aracılığı ile her ayın ilk 7 (yedi) iş günü içerisinde gaz sayacınızın fotoğrafını bize yollayabilir, sağlıklı ve düzenli bir şekilde faturalandırılmasını sağlayabilirsiniz.

Our valued customers,

As Intergaz, your privacy and health are important for us.

As your site served with a network system, the billing has been made by regular audits of the gas meters.

Apparently your gas meters could be are in your living spaces and we can’t always find you at home to provide meter information as needed. In some cases, this may cause late invoices and surprisingly high amounts. We don’t want you to face such a situation.

We also consider your health during this pandemic process and respect your seek to stay safe in your home.

For this reason, you can send us the photo of your gas meter within the first 7 (seven) business days of each month through the channels we have specified below, in order to make proper billing.

Share this article in your social networks.