Tüp LPG

Doğa dostu, güvenli ve ekonomik LPG çözümleri sunuyoruz. İntergaz, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde faaliyet gösteren üç LPG şirketinden birisi ve bu şirketlerin en genç ve dinamik olanıdır.

Tüp Gaz Nedir?

Genellikle tüp gaz olarak adlandırılan LPG, ham petrolün damıtılması, parçalanması sırasında ya da doğal gaz yataklarından elde edilen ve basınç altında sıvılaştırılan bütan ve propan gazlarının karışımıdır.

Renksizdir, kokusuzdur, yanıcı ve parlayıcı özelliğe sahiptir.

Basınç altında likit halde özel basınçlı kaplar içinde tutulur.

Gaz halinde havadan ağırdır.

Gaz kaçaklarının fark edilmesi için rafineri tarafından özel bileşiklerle kokulandırılmıştır.

Tüp Çeşitleri

İntergaz tüketicilerine 5 farklı tüp gaz ürünüyle hizmet vermektedir.

  • 2 kg’lık dar ve geniş çemberli piknik tüp
  • 10 kg’lık ev tipi tüp
  • 15 kg’lık ev tipi tüp
  • 25 kg’lık ticari tüp
  • 45 kg’lık ticari tüp

 

Ev Tüpleri

İntergaz müşterilerinin beklentilerini en yüksek seviyede karşılayarak tüketicilerin konutlarında enerji ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına 10 kg’lık ev tüpü, ürünlerini sunmaktadır.

Bu tüplerin tümü, İntergaz tesislerinde doldurulduklarının, tüm testlerden geçtiklerinin ve ilk defa kullanıcı tarafından açıldıklarının garantisi olan shiring kapak ile tüketicilere ulaştırılmaktadır.

Tüketiciler tarafından en sık kullanılan 10 kg. lık ev tüpü ürününün yanı sıra 15 kg’lık ev tüpü de daha dar alanlarda kullanılmak üzere tüketicilere sunulmaktadır.

Küçük Tüpler

Küçük İntergaz küçük tüp kolay taşınabilir yapısıyla pratiktir. 2 kg LPG içeren küçük tüp, dar ve geniş çemberli olmak üzere iki farklı seçenek ile sunulmaktadır.
Açık alanlarda ve evde rahatlıkla kullanılabilir. Kullanım alanları;

Pişirme

Piknik ve kamp alanlarında, bahçelerde, salon ve balkon gibi evin mutfak dışındaki bölümlerinde yemek pişirmek, ısıtmak ve çay demlemek için, balkonda kızartma gibi koku verici yemekleri yapmak için, seyyar arabalarda, stantlarda satılan ürünü pişirmek için kullanılır.

Aydınlatma

Piknik alanlarında, seyyar arabalarda ve balıkçı teknelerinde ışık kaynağı olarak kullanılır.

Isınma

Piknik alanlarında, açık alanlarda, teknelerde, bahçelerde ısınmak için kullanılır.

Bu farklı kullanım alanlarında en yüksek performans ve güvenliği sağlamak için tüplerimizin İntergaz cihazlarıyla birlikte kullanılması tavsiye edilir.

İşyeri Tüpleri

İntergaz işyeri müşterilerinin talep ve beklentilerini karşılamak üzere 15 – 25 ve 45 kg’lık farklı çeşitlerde tüpler sunmaktadır. Bu tüplerin tümü, İntergaz tesislerinde doldurulduklarının, güvenlik testlerinden geçtiklerinin ve ilk defa kullanıcı tarafından açıldıklarının garantisi olan shiring kapak ile tüketicilere ulaştırılmaktadır.

SİZE EN YAKIN TÜP BAYİMİZİ ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN ,

Share this article in your social networks.